Sport

Dodajemy energii mistrzom

Sport łączy ludzi i daje mnóstwo pozytywnych emocji. Rywalizacja na boisku czy parkiecie integruje, inspiruje i rozwija. Kształtuje także charakter człowieka – uczy współpracy, działania zespołowego, konsekwentnego wyznaczania sobie celów i dążenia do ich realizacji mimo przeciwności. Wszystkie te wartości są bliskie Centrum Elektrycznemu ANIA. Dlatego firma od lat zaangażowana jest we współpracę z klubami sportowymi.

W 2006 roku logotyp Centrum Elektrycznego ANIA pojawił się na koszulkach PGE Skry Bełchatów, która jest najbardziej utytułowanym polskim klubem siatkarskim XXI wieku. Nie rozpoczęliśmy współpracy w czasie, gdy marka Skry była już mocna ale wcześniej, gdy zaczęliśmy ją budować – zauważa Konrad Piechocki, prezes zarządu klubu. Możemy w sposób stabilny rozwijać i budować markę sportową wiedząc, że za plecami mamy solidnego, wiernego na dobre i złe partnera – podkreśla.

Centrum Elektryczne ANIA wspierało również przedstawicieli innych dyscyplin sportowych – piłkarzy ręcznych MKS-u Wieluń i futbolistów PGE GKS Bełchatów, a obecnie kibicuje Młodzieżowej Drużyny Piłkarskiej przy WKS Wieluń. Informacjami o osiągnięciach i sukcesach naszych podopiecznych dzielimy się na bieżąco na naszym profilu na Facebooku.

Menu