Zarząd

Ania Holding to wspólne dzieło Elżbiety i Jacka Boguckich. To oni w latach 90. założyli niewielki sklep nazwany imieniem ukochanej córki, który stopniowo rozrastał się i przekształcał, by stać się podmiotem o pozycji niekwestionowanego lidera rynku elektrotechnicznego. Oboje od samego początku zarządzają zarówno Centrum Elektryczne ANIA, jak i innymi podmiotami wchodzącymi w skład holdingu wspierając się, uzupełniając i inspirując.

Elżbieta Bogucka w pierwszych latach funkcjonowania „Ani” zajmowała się sprzedażą,  księgowością i kadrami. Od początku dba o kwestie wizerunkowe. Codzienne funkcjonowanie firmy znacząco ułatwia jej zamiłowanie do porządku i staranne, przemyślane podejście nawet do najdrobniejszych spraw. Dla pracowników jest oparciem i kimś, kto daje poczucie stabilności oraz bezpieczeństwa.

Jacek Bogucki to – zdaniem zarówno pracowników, jak i partnerów biznesowych – świetny przywódca  i charyzmatyczny lider. To on osobiście pielęgnuje relacje z kluczowymi klientami i pozyskuje nowe kontakty, często owocujące później długoletnią współpracą. Od lat śledzi nowe trendy w dynamicznie zmieniającej się branży. Odważnie podejmuje strategiczne decyzje. Dba o to, by znakiem rozpoznawczym Ania Holding zawsze była najwyższa jakość usług.

Menu