Transport

INFRASTRUKTURA

Jesteśmy w gronie dostawców współpracujących z PKP PLK S.A. Od 2013 roku dostarczamy przewody m.in. do budowy i modernizacji linii kolejowych.

W naszej ofercie przeznaczonej dla tej branży mamy elektroenergetyczne przewody gołe miedziane, które są stosowane w napowietrznych liniach tramwajowych i kolejowych.

POJAZDY SZYNOWE

Od 2011 roku jesteśmy dostawcą przewodów przeznaczonych dla taboru kolejowego, które dostarczamy firmom zajmującym się budową tramwajów, lokomotyw i szynobusów.

Proponujemy producentom pojazdów szynowych zaawansowane technologie i rozwiązania w zakresie kompletnego okablowania taboru. Jesteśmy jedną z nielicznych firm na polskim rynku posiadającą szeroki zakres przewodów dostępnych z magazynu. Dostarczane przez nas przewody dla przemysłu kolejowego są samogasnące, nietoksyczne i bezhalogenowe. Mogą pracować w szerokim zakresie temperatur oraz spełniają normy niskiej emisji dymów. Są też zgodne z normami obwiązującymi na rynkach światowych.

W ofercie przeznaczonej dla tego segmentu mamy m.in. przewody energetyczne, przewody do transmisji danych, kable koncentryczne, kable do systemów monitorowania i video oraz aparaturę modułową i sterowniczą z międzynarodowymi dopuszczeniami spełniającymi normy i wymagania taboru szynowego.

PRZEMYSŁ STOCZNIOWY

Od 2017 roku jesteśmy dostawcą przewodów Nexans dla przemysłu stoczniowego. Zaopatrujemy firmy zajmujące się budową statków i kutrów rybackich.

Posiadamy polskie i międzynarodowe certyfikaty oraz dopuszczenia wymagane w tej branży. Podjęliśmy współpracę ze stoczniami działającymi w naszym kraju, prowadzimy też obsługę rynków zagranicznych.

W naszej ofercie dla przemysłu stoczniowego są m.in. kable okrętowe, kable średnich napięć i akcesoria, kable zasilające, kable sterownicze i kontrolne, kable ognioodporne i kable do transmisji danych. W naszym magazynie posiadamy ponad 100 pozycji asortymentowych dostępnych od ręki. Co ważne, realizujemy dostawy kabli dla przemysłu stoczniowego niezależnie od ich długości.

ZOBACZ INNE PUNKTY NASZEJ OFERTY:

Menu